Een cadeauballon bestellen en voorbeelden van gemaakte ballonnen van Ballonplus : klikt u hier
-
Maximale gewicht van het kado mag 400 gram zijn.
-
Maximale doorsnede van de nek van de ballon is ongeveer 14 cm.
-
Het cadeau mag geen scherpen randen of kanten bevatten.
-
Wanneer er een fout in de ballon voorkomt zal deze vrijwel meteen kapot gaan wanneer wij deze uit de machine halen.
-
Wij hangen maximaal 3 losse stuks in een kadoballon. Overige kado's/voorwerpen worden op de bodem van de ballon geplaatst.
-
Alleen afhalen in de winkel van boeketten.nl/ballonplus in (Galecop 14) Nieuwegein
Kan ik op een kadoballon wachten dat deze klaar gemaakt wordt?
Nee, helaas lukt dat niet, De kadoballon maken wij een avond ervoor( evt kado/kaart voor in de ballon moet er dan zijn)
WIE WAT WAAR
Ballonplus heeft voor elke leeftijd/gelegenheid helium ballonnen.
Van confettiballonnen tot aan een gender reveal Ballonplus!
Ballonnen voor een Opening, Verjaardag, Jubileum, Trouwerij, Babyshower, Geslaagd, Abraham of Sarah.
Voor een opening of bedrijfsfeest verhuren wij u een opblaasbare champagnefles of rodeloper.
Voor een verjaardag of feest verzorgen wij een cadeauballon naar wens (loop even binnen in de winkel, minimaal 2 dagen van tevoren).
Wordt iemand binnenkort 50 jaar Abraham of Sarah, wij hebben de oplossing. Wat dacht u van een mega blikvanger voor in de tuin!
Voor het kopen van Helium tank of het huren van Helium tank kunt u bij ballonplus terecht.